Administrator nieruchomości – Poznań

Nasi specjaliści stawiają na profesjonalizm. Zarządca nieruchomości Poznań to specjalista, który cieszy się dużym zaufaniem społecznym i jest uniwersalną oraz niezbędną pomocą dla każdego właściciela budynku. Nasza firma pomaga w obsłudze nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych. Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji, rozliczenia kosztów, przygotowywanie naliczeń, umów pod względem merytorycznym z wykonawcami i dostawcami, a także nieustanny kontakt z klientem– wszystko to gwarantujemy każdemu klientowi.

Administrator nieruchomości – Poznań

Rynek nieruchomości stale się rozwija. Nowe budownictwo, coraz większe inwestycje wymagają fachowej opieki, dlatego warto skorzystać z naszej usługi. Dedykowany administrator nieruchomości będzie opiekował się danym obiektem z pełnym profesjonalizmem. Na bieżąco będzie monitorował stan budynku i wydarzeń z nim związanych. Otrzymasz pomoc w przypadku awarii, doradztwo w procesie modernizacji nieruchomości i wskazówki, jak zadbać o budynek, aby wraz z czasem nieruchomość nadal pozostawała atrakcyjna oraz wzmacniała swoją wartość. Administrator nieruchomości to profesjonalista, któremu zależy na wysokim standardzie, dlatego będzie on dokładnie monitorował wszelkie niedogodności i nieprzewidziane często sytuacje. Nasi klienci mogą liczyć na krótki czas reakcji, transparentność, doświadczenie oraz najlepsze praktyki i nowości pojawiające się na rynku

Administrator nieruchomości – Poznań

Zarządca nieruchomości – Poznań i okolice

Nasza firma zapewnia stabilność i najwyższy poziom obsługi. Zarządca nieruchomości to osoba, na której pomoc możesz nieustannie liczyć. Będzie dbała nie tylko o zadowolenie mieszkańców, ale też o nienaganny stan obiektu. W przypadku takiej konieczności, pomoże znaleźć odpowiednich fachowców, dzięki którym każda usterka zostanie usunięta. Zarządca będzie też nadzorować wszelkie naprawy czy modernizacje obsługiwanych nieruchomości. Nasi pracownicy charakteryzują się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta – bazujemy przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb każdego klienta oraz każdej nieruchomości. Dostosujemy się do wymagań i oczekiwań każdego klienta, personalizując ofertę do potrzeb i wymagań. Zarządca nieruchomości stanowi praktyczną pomoc dla każdego właściciela – przekaże skargi i zażalenia od mieszkańców, zadba o czystość, a także podejmie niezbędne działania, by poprawić stan obiektu.

Nasi klienci mogą liczyć na nowoczesne rozwiązania. Działamy w oparciu o przejrzyste systemy, do których właściciel nieruchomości ma wgląd. Administrator budynków to osoba z pasją, która będzie sprawowała pieczę nad inwestycjami z najwyższą starannością. Oprócz spraw związanych z administracją i zarządzaniem, zajmiemy się również księgowością i obsługą prawą nieruchomości. Z nami każda inwestycja będzie pod dobrą opieką!