Obsługa techniczna nieruchomości – Poznań

Jednym z wielu aspektów naszej pracy jest obsługa techniczna nieruchomości. Wiemy, że na wartość oraz prestiż danego budynku nie wpływa jedynie jego fasada, ale przede wszystkim dobrze funkcjonujące zaplecze techniczne. Na co dzień staramy się, by ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów było jak najniższe, a kiedy występują staramy się rozwiązać je jak najszybciej, dokładając szczególnej staranności przy wszelkiego typu pracach poprawiających jakość życia mieszkańców. Szybka reakcja oraz zachowywanie standardów bezpieczeństwa to nasz priorytet.

Oferowana przez nas obsługa techniczna budynków to szeroko zakrojona działalność, która ma na celu utrzymanie wysokiego standardu życia na terenie każdej nieruchomości. Aby było to możliwe, prowadzimy bieżącą ewidencję zgłoszeń konserwacyjnych oraz dbamy o ich terminową realizację. W skład naszych kompetencji wchodzi również szeroko rozumiana konserwacja techniczna budynków. W ramach tej usługi zlecimy przeprowadzenie konserwacji urządzeń tak zwanej małej architektury oraz zadbamy o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń należących do nieruchomości wspólnej.

Obsługa techniczna nieruchomości – Poznań

Obsługa techniczna wspólnoty mieszkaniowej - Poznań

Nasza obsługa techniczna wspólnoty mieszkaniowej opiera się również na ogólnym utrzymaniu porządku. Wierzymy, że zadbana i bezpieczna przestrzeń znacząco wpływa na wizerunek danej inwestycji. Z tego względu dbamy o utrzymanie porządku oraz czystości wszystkich pomieszczeń wspólnych, by wszyscy mieszkańcy oraz odwiedzający czuli się komfortowo. Oferowana obsługa techniczna nieruchomości to również dopełnienie wszystkich formalności przed i po realizacji remontów.