Biuro zarządzania nieruchomościami – Poznań Jeżyce

506 463 236

Zarówno nowo powstałe budynki, jak i klimatyczne kamienice czy bloki wymagają odpowiedniego zarządzania. Dobrym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania fachowcom, którzy od wielu lat zajmują się profesjonalnym -  zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami. Nasze biuro mieści się w stolicy Wielkopolski, dlatego każdy może wygodnie do nas dotrzeć. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielne zarządzanie wieloma nieruchomościami może być czasochłonne, szczególnie w dużym mieście, jakim jest Poznań. Administrowanie budynkami przez naszą firmę to doskonały wybór! Kompleksowo zajmiemy się wszelkimi formalnościami, przygotujemy specjalne plany oraz strategię indywidualnie dopasowaną do klienta. Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Biuro zarządzania nieruchomościami Poznań Jeżyce

Naszym klientom oferujemy usługi jako administrator nieruchomości, zarządca nieruchomości, a także zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, obsługę techniczną nieruchomości, obsługę prawną nieruchomości, wynajem i sprzedaż nieruchomości. Dokonujemy wszelkich starań, by każdy, kto korzysta z naszej pomocy, był zadowolony z jakości realizowanych przez nas działań. Pracujemy w oparciu o przejrzyste systemy, do których właściciele nieruchomości mają wgląd. Nasi specjaliści zapewniają pełen profesjonalizm podjętych działań oraz pełne zaangażowanie. Możesz nam zaufać! Umów się na spotkanie – biuro zarządzania nieruchomościami Poznań Jeżyce czeka na Ciebie codziennie w godzinach pracy od 9 do 16. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Zarządcy nieruchomości na Jeżycach w Poznaniu

Jesteśmy firmą, która od wielu lat oferuje profesjonalne usługi z zakresu administracji, obsługi technicznej oraz prawnej nieruchomości. Zarządca nieruchomości to specjalista, który zapewnia bezpieczne i komfortowe życie mieszkańcom. Przejmuje on na siebie całą odpowiedzialność za dysponowanie danym budynkiem. Nasi specjaliści - zarządcy nieruchomości na Jeżycach w Poznaniu współpracują również z prawnikami, zapewniając kompleksową obsługę każdej nieruchomości. Pomagają we wszelkich formalnościach, a także w zawieraniu umów z dostawcami i podwykonawcami.

Administracja wspólnot mieszkaniowych

Zarządzanie wspólnotami opiera się na kompleksowych działaniach wynikających z administrowania budynkiem. Współpraca rozpoczyna się od spisania protokołu przejęcia nieruchomości. Rolą zarządcy jest przygotowywanie różnego rodzaju umów oraz niezbędnej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Sprawdzimy je pod względem formalnym oraz merytorycznym. Poznań Jeżyce administrowanie budynkami polega również na wsparciu mieszkańców. Reprezentujemy wspólnoty mieszkaniowe na zewnątrz. Zajmujemy się korespondencją z właścicielami, a także wydajemy odpowiednie dokumenty. Przygotujemy również kosztorys i plan remontu. Naszym zadaniem jest również cykliczna ocena stanu technicznego nieruchomości.

//zarzadzamy.eu/wp-content/uploads/2021/01/zarzadzamy.png

Techniczna obsługa nieruchomości

Obsługa techniczna budynków to jeden z aspektów, o którym warto pamiętać, powierzając zarządzanie nieruchomością. Dzięki dobremu administrowaniu nie tylko fasada, ale także zaplecze techniczne będzie prosperowało wydajnie i bezawaryjnie. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu i pasji doskonale wiemy, jak połączyć zarządzanie nieruchomościami z troską o środowisko naturalne. Warto pamiętać, że stan budynku i zadowolenie mieszkańców odzwierciedlają profesjonalizm właściciela. Skorzystaj z naszej oferty i zobacz, jak możesz zadbać o miejsce, którym zarządzasz.

Jak do nas trafić?

Jako firma z doświadczeniem świadczymy obsługę na najwyższym poziomie, odpowiednio dopasowaną do potrzeb naszych klientów. Nieustannie się rozwijamy, podróżujemy i znajdujemy nowoczesne rozwiązania, które usprawniają prowadzenie nieruchomości. Nasze biuro znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego 30A na poznańskich Jeżycach. Z powodzeniem dojedziesz do nas z każdej części Poznania komunikacją miejską (tramwajem lub autobusem, przystanki „Most Teatralny” lub „Rynek Jeżycki”), samochodem, rowerem, a nawet hulajnogą. Warto umówić się na spotkanie, a przedstawimy pełną ofertę, która pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji o nawiązaniu współpracy. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wątpliwości. Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży!

Maria
Maria
2024-01-05
Pełny profesjonalizm
Jakub
Jakub
2023-10-05
Najlepsi zarządcy pod słońcem! Pan Karol zasługuje na nagrodę! Obsługa na najwyższym poziomie 👌🏻 polecam z całego serca, Kuba 😎
Asia Nowak
Asia Nowak
2023-08-11
Byłam członkinią wielu wspólnot mieszkaniowych, przez które przewinęło się wielu zarządców i zdecydowanie ten jest najlepszy! Pani Ania i Pan (nie pamietam imienia) bardzo mili, słuchają mieszkańców, są proaktywni i sami proponują rozwiązania. Polecam!
A K
A K
2023-08-11
Profesjonalne podejście do wszystkich aspektów pracy. Polecam