O nas

Profesjonalizm oraz bezustanne dążenie do rozwoju sprawiają, że na poznańskim rynku cieszymy się popularnością oraz zaufaniem coraz większej liczby klientów. Zarządzanie i obsługa nieruchomości to główny obszar naszej działalności. Podczas realizacji zleceń pomagamy właścicielom nieruchomości w odpowiednim zarządzaniu budynkiem oraz sprawami bieżącymi lokatorów. Zajmujemy się nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi – szeroki zakres naszych usług to zdecydowanie jedna z zalet, która świadczy o naszym profesjonalizmie.

W ramach naszej usługi możesz liczyć na pomoc administratora, który nie tylko zadba o dobrostan samego budynku, ale również o zadowolenie mieszkańców. Oprócz spraw związanych z administrowaniem nieruchomością możemy zająć się również księgowością jak i obsługą prawną nieruchomości.

Wiele uwagi poświęcamy również zapleczu technicznemu, które będzie znajdowało się pod stałą kontrolą naszych zaufanych fachowców. Na ich pomoc oraz wsparcie możesz liczyć siedem dni w tygodniu przez całą dobę, dlatego każda usterka zostanie szybko naprawiona. Co więcej, całkowicie dopasowujemy się do wymagań i oczekiwań zleceniodawcy oraz charakteru nieruchomości. Dzięki naszemu indywidualnemu, pełnemu zaangażowania podejściu, dążymy do wzmocnienia swojej pozycji na poznańskim rynku administrowania nieruchomościami. W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zapraszamy do wypełniania formularza https://zarzadzamy.eu/zapytaj-o-cene/.

Zarząd spółki

Karol Brzeziński

Jestem absolwentem VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu, stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz polsko-francuskich studiów typu MBA w zakresie zarządzania zdobywając tym samym dyplom francuskiej uczelni Université Rennes 1. Współpracowałem z liderami i ekspertami a praktykę zdobywałem m.in. w Moskwie, Baku oraz podczas rocznego pobytu w Paryżu na Uniwersytecie Paris 7 Denis Diderot. Współpracowałem z największymi firmami oraz instytucjami otoczenia biznesu. Wiem jak przełożyć najlepsze, światowe standardy i dostosować je do konkretnych potrzeb oraz możliwości. Interesuję się architekturą oraz podróżami.

Anna Brzezińska

Jestem absolwentem VI Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu oraz Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz beneficjentem stypendium na Uniwersytecie w Hanowerze. Z branżą nieruchomości związana jestem od 12 lat, współpracowałam ściśle z największymi firmami zarządzającymi nieruchomościami w Poznaniu a także z jednostkami pomocniczymi Urzędu Miasta Poznania realizując na ich rzecz usługi. Jestem członkiem PPRN. Interesuję się designem oraz nowymi technologiami.